Předškolní děti 1 – dívky 2018 a ml. |
Trať: 60m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Šetlíková Josefína | 2018 | Dešenice | |
2. | Králová Simona | 2019 | Klatovy | |
3. | Řeřichová Anita | 2019 | Klatovy | |
Předškolní děti 2 – dívky 2016-2017 |
Trať: 100m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Melíšková Johana | 2016 | Plzeň | |
2. | Řeřichová Jana | 2016 | Klatovy | |
Předškolní děti 2 – chlapci 2016-2017 |
Trať: 100m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Petr Daniel | 2016 | Plzeň | |
2. | Toman Josef | 2016 | Dešenice | |
3. | Loudín Richard | 2017 | Nová Bystřice | |
4. | Volmut Marek | 2017 | Hadrava | |
Nejmladší žákyně 2014-2015 |
Trať: 400m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Jungová Nikol | 2015 | TJ Nýrsko | 1:57 |
2. | Görnerová Veronika | 2014 | Klatovy | 2:00 |
3. | Vejskalová Anežka | 2015 | Klatovy | 2:03 |
4. | Nováková Sofie | 2014 | TK Nýrsko | 2:10 |
5. | Loudínová Rosalie | 2015 | Nová Bystřice | 2:17 |
6. | Kůrová Nikola | 2015 | Nýrsko | 3:03 |
Nejmladší žáci 2014-2015 |
Trať: 400m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Volmut Vítek | 2014 | Hadrava | 2:05 |
2. | Baxa Daniel | 2014 | Beroun | 2:15 |
Mladší žákyně 2012-2013 |
Trať: 800m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Vlasáková Adriana | 2012 | Hamry | 3:52 |
2. | Forstová Kristýna | 2012 | Sušice | 4:20 |
3. | Ouřadová Ája | 2012 | SK Klatovy | 4:54 |
4. | Tomanová Žofie | 2013 | Dešenice | 5:48 |
Mladší žáci 2012-2013 |
Trať: 800m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Novák Oliver | 2012 | Hotel Zach | 4:01 |
2. | Bastl Tobiáš | 2012 | Nýrsko | 4:26 |
Žákyně 2010-2011 |
Trať: 800m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Petrová Alena | 2011 | Plzeň | 4:08 |
Žáci 2010-2011 |
Trať: 800m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Zach Vojtěch | 2010 | Hotel Zach | 4:37 |
2. | Vejskal Alexandr | 2011 | Klatovy | 5:08 |
Starší žákyně 2008-2009 |
Trať: 1500m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Punová Eliška | 2009 | Nýrsko | 7:53 |
2. | Ouřadová Šárka | 2009 | Sokol KT | 10:15 |
Starší žáci 2008-2009 |
Trať: 1500m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Baxa David | 2008 | Beroun | 6:28 |
2. | Petr Lukáš | 2009 | Plzeň | 6:57 |
3. | Slaboch Jan | 2009 | Klatovy | 7:01 |
Dorostenky 2005-2007 |
Trať: 3500m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Pernicová Lucie | 2007 | LBK Železná Ruda | 14:00 |
2. | Olšanová Laura | 2012 | Eaglovice Team | 21:26 |
Dorostenci 2005-2007 |
Trať: 3500m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Pernica Rosťa | 2011 | LBK Železná Ruda | 15:07 |
2. | Slaboch Martin | 2007 | Klatovy | 15:54 |
3. | Pernica Radek | 2013 | LBK Železná Ruda | 17:25 |
Ženy nad 35 let (krátká trať) |
Trať: 3500m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Šafaříková Jana | 1964 | Dešenice | 22:56 |
Ženy |
Trať: 7000m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Kůrová Eva | 1983 | Klatovy | 36:06 |
2. | Hanzlíková Jana | 1985 | Eaglovice Team | 37:22 |
3. | Rudolfová Dagmar | 1973 | Novákovice | 38:27 |
4. | Olšanová Olga | 1981 | Eaglovice Team | 39:31 |
5. | Strejcová Adéla | 2000 | Shirokan Pojo | 40:16 |
6. | Baxová Irena | 1979 | Beroun | 41:11 |
7. | Benedová Věra | 1978 | Bike Club Luby | 42:54 |
8. | Kadlecová Veronika | 1989 | | 44:28 |
9. | Ouřadová Radka | 1980 | Atletika Klatovy | 47:16 |
10. | Petrová Ivana | 1980 | Plzeň | 47:48 |
Muži do 40 let (1983-2003) |
Trať: 7000m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Král Michal | 1988 | Klatovy | 30:07 |
2. | Koranda Přemysl | 1988 | Atletika Klatovy | 32:01 |
3. | Teska Ondřej | 1986 | Atletika Klatovy | 33:52 |
4. | Jelínek Jakub | 1989 | Atletika Klatovy | 38:13 |
5. | Lorenc Václav | 1990 | Fit Luby | 39:02 |
6. | Lukáš David | 1988 | Plzeň | 40:15 |
7. | Forst Miroslav | 1983 | OCRT Sušice | 40:17 |
8. | Beneda Jakub | 2006 | Atletika Klatovy | 41:06 |
9. | Koukol Ondřej | 1985 | TJ Nýrsko | 42:18 |
10. | Janoušek Jaromír | 1984 | SDH Třebýcinka | 45:19 |
Muži do 50 let (1973-1982) |
Trať: 7000m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Görner Tomáš | 1981 | Atletika Klatovy | 30:38 |
2. | Vejskal Stanislav | 1978 | Klatovy | 36:39 |
3. | Müller Pavel | 1980 | Novákovice | 37:04 |
4. | Pohl Míla | 1981 | Postřižinský kecky | 37:14 |
5. | Slavičínský Martin | 1979 | Praha | 37:17 |
6. | Kůra Luboš | 1982 | Klatovy | 37:50 |
7. | Beneda Josef | 1978 | Bike Club Luby | 40:02 |
8. | Melíšek Jaromír | 1981 | Plzeň | 41:04 |
9. | Majer Jan | 1973 | EDST | 43:48 |
10. | Jílek Pavel | 1978 | Cyklo servis Malát Klatovy | 47:50 |
Muži do 60 let (1963-1972) |
Trať: 7000m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Voráček Karel | 1963 | Sokol Dolany | 34:58 |
2. | Žákovec Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 41:05 |
3. | Brejcha Miloš | 1966 | OCRT Sušice | 42:39 |
4. | Valeš Pavel | 1964 | NEI Žihobce | 47:26 |
Muži do 70 let (1953-1962) |
Trať: 7000m |
Poř. |
Jméno |
Rok. nar. |
Oddíl |
Čas |
1. | Šatra Alois | 1958 | Tatran Velké Hydčice | 33:49 |
2. | Kukaň František | 1961 | Gama Železná Ruda | 40:14 |
3. | Hanzlík Miroslav | 1957 | Eaglovice Team | 46:33 |